top of page

Відновлено водостічні труби на палаці

В грудні 2012 року за ініціативи громадського діяча і благодійника Олексія Толкачова на будівлі Шарівського палацу були встановлені водостічні труби. Це дозволить відвести значну частину дощової води, яка на сьогодні тече по стінах.

Як виявилося, з 2002 року водостічні труби частково обвалилися, а частково були розкрадені. І вода прямо з даху текла на стіни, насичувала їх вологою. Це призвело до руйнування унікальних настінних розписів у бальному залі, а також до деформації дерев’яного оздоблення в бібліотеці-більярдній. Це спричинило підвищену вологість в приміщеннях палацу. А, зважаючи на те, що з 2008 року приміщення не опалювались, то чимало стін та художніх розписів уражено грибком.

DSC01059.jpg

У 2012 році, коли Олексій Толкачов вперше побачив реальну картину руйнування палацу, через відсутність водостоків вже повним ходом відвалювалася зовнішня штукатурка. Було прийнято рішення за власний кошт негайно відновити систему водостічних труб. Тоді ж вперше з’явився намір встановити опіку над Шарівським палацом, що, зрештою, прописано, як одне зі статутних завдань Благодійного фонду «Омріяна Країна», який створений О. Толкачовим.

Останні новини
Архів новин
Пошук за тегами
Тегов пока нет.
bottom of page